Гайд по досконалості

Ще Луцій Анней Сенека, говорив про те, що дізнатися свій творчий хист можна тільки шліфуючи його. Так наші сьогоднішні герої є прямою ілюстрацією цього виразу: бути абсолютними favoritамі - це виходить у них насправді природно. Їх оселя теж облаштована з урахуванням останніх інтер'єрних новинок.

Максимально комфортне середовище для людини - керуючись саме цим, була створена затишна велика і дуже простора квартира. Привабливі кавово-каштанові відтінки темного дерева резонансні в модних нині інтер'єрах. Тут вони грають на контрастах з теплим сірим і оздобленням каменем по всій території будинку. Використання дзеркал і металу в різних варіаціях - ще одна з останніх тенденцій. Тут вона проявляється і в світильниках, і в дзеркалах, і в ніжках меблів. М'які меблі - занижені, а округлими силуетами і плавними лініями вони схожі на своїх родичів із 70-х років. Нубук присутній тут теж, як імператор серед матеріалів оббивки. Він має багату і приємну на дотик фактуру.

Вся квартира традиційно розділена на затишні частини для різних завдань - окремі спальні, загальні зони кухні і вітальні, два гардероба і санвузли. Але вся вона об'єднана прискіпливістю до деталей і досконалістю у всіх її проявах: у відтінках і освітленні, у фактурах і матеріалах, в технологіях і функціональності. Великі досягнення складаються із безлічі передбачених і обміркованих дрібниць.

 

Планувальне рішення