Маленька Європа в межах великого Харкова

Комфортний особистий простір, вільний від галасливих сусідів за стіною, затишний і теплий, у якому знаходиш і спілкування з природою, і розвинену інфраструктуру - все це поєднує в собі приватний будинок в котеджному селищі «Європейський квартал». Наближення лісів і річки натякає на те, що тут буде класно вирощувати фруктові дерева та виховувати дітей.

Весь будинок насичений гармонією і спокоєм. Вони приховані всюди: в текстурі дерева, в глибоких зелених і сірих відтінках, у великій затишній зоні вітальні, говорячи про те, що господарі вміють і люблять відпочивати. Доповнюють цю розслаблюючу атмосферу акваріум і камін - вода і вогонь, як символи розслаблення і сили.

Але ви не подумайте, що будинок наскрізь просякнутий спокоєм. Там, де живе 16-річний хлопець - це навряд чи було б можливим. Тому з різних куточків раз за разом підморгують сплески тінейджерської енергії - то спортивний куточок, то карта світу на стелі, то жовтий сонячний колір, то військова атрибутика та ігрові девайси.

У підсумку - маємо сучасний комфортний будинок, що задовольняє запити всіх таких різних членів родини, і, разом з тим, об'єднує їх смаки й уподобання.

Планувальне рішення