Незалежна елегантність

Прокидаючись вранці, вона потягується і встає з великого зручного ліжка. Підходить до вікна, відкриваючи штори, пускаючи промені сонця до спальні, дівчина зустрічає новий день. У ньому багато планів, метушні, відповідальності. Але то пізніше. А зараз - м'якими нечутними кроками піти до простої кухні, заварити ароматну каву або живильний терпкий чай, і насолодитися моментом. А потім - бігти, творити, бути впевненою і самодостатньою діловою жінкою, яка ловить на собі захоплені погляди.

Пізно ввечері повертаючись до квартири, яка повторює один в один всю її елегантність, незалежність, впевненість і водночас ніжність в інтер'єрі, наша бізнес-леді відчуває себе затишно, спокійно і захищено. І цілком може розслабитися після наповненого, як зазвичай, дня. Для неї створено простір,у якому немає відчуття тісноти, в якому панує сучасна м'яка і легка класика. Велика вітальня вабить кавово-бежевими відтінками і позолоченими елементами. А проектор в зоні TV є її побажанням - сучасним, стильним і функціональним акцентом. А ще, це місце - магніт для численних друзів і гостей, яких наша дівчина приймає з милою гостинністю.

Мабуть, подібний інтер'єр відображає характер господині, в першу чергу. Тому тут він - елегантний, розкішний, жіночий по духу і одночасно сучасний.

Планувальне рішення