Шукаючи затишок і стиль

Для чудової дружньої великої родини нам вдалося створити приємний, зрозумілий і просторий дизайн. Об'єднавши дві квартири в одну, ми отримали досить простору, щоб кожен з п'яти членів сім'ї мав свою особисту кімнату. А для того, щоб проводити багато часу разом - виділена велика, але затишна вітальня зона. Вона стала такою завдяки поєднанню оздоблювальних матеріалів, кольорів оббивки меблів і освітлення. Акцентними в інтерєрі  є багато каменю і дерево в різних фактурах і відтінках, що надає теплоти і душевності.

Спальня батьків перегукується за духом з вітальнею, продовжуючи тему комбінації стилю й затишку. Вона насичена і цікава, завдяки переважаючим глибоким відтінкам. Проект вміщує цілих три дитячі кімнати для двох хлопчиків і дівчинки. Кімнати для хлопчиків, просторі і функціональні, для них обрані легкі кольорові палітри. Кімната для дівчинки "тепла", за рахунок переважання світлих відтінків і фактури дерева. Кожен з дітлахів знайде чим "прикрасити" і як обжити свій простір.

Наші герої - надивовижу дружня, позитивна та сонячна родина. Тому інтер'єр їх житла наповнений стильними акцентами і затишними дрібницями, як і все їхнє життя.

Планувальне рішення